Projelerimiz 

VILLAS

 

Tarifsiz bir zarafet!

Adalara karşı doyulmaz gün batımıyla Kuşadası'nın büyüleyici doğasında egeli bir proje. Yemyeşil doğası, verimli toprakları, masmavi gökyüzü ve sımsıcak insanlarıyla ilham kaynağımız Ege! Size özel villanızda, teknolojinin tüm imkanlarını kullanırken, birkaç adımda kendinizi çeşitli meyve ve sebzenin yetiştirildiği bahçemizde bulacaksınız. Yine birkaç adım sonra taze yumurta alabileceğiniz, doğal süt içebileceğiniz çiftliğimize ulaşabileceksiniz. Bunların hepsi evinizin kapısından sadece bir kaç adım ötede.

Doğaya ve doğala açılan Natur Port Kuşadası'nda yaşamak için bizi ziyaret edin. 

Projeden Satışta!

ADDRESS size daha konforlu bir yaşam alanı sunmak için dizayn edilmiştir. Deniz manzaralı bir konumda, şehrin gürültüsünden uzakta ve aynı zamanda şehrin içindesiniz. Doğanın tüm renklerini hissetmeniz ve her gün bu güzelliği yaşamanız için sizlere ferah ve konforlu bir yaşam alanı oluşturduk.

 

Mükemmel konumuyla ADDRESS Kuşadası, 2. etabında da sizlerle buluşmaya devam ediyor. Her sabah kentin canlılığı ve Ege Denizi'nin sakinliği içinde uyanacağınız Address 2. etap projemizdeki yerinizi alın! Gündoğumundan, batımına kadar doğanın ve şehrin keyfini çıkartın! 

Address projemizde 2 oda 1 salondan ve 3 oda 1 salondan oluşan seçeneklerimiz yer almaktadır. 

Deniz ve dağ manzarasının tadını aynı anda çıkartabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır. 

Resepsiyon servisimiz sayesinde yaşadığınız şehirden veya ülke dışından talep ettiğiniz hizmeti alabilmenizi mümkün hale getirdik.

Açık-kapalı yüzme havuzu ve Türk hamamı, fitness, sauna ve kafe gibi kullanabileceğiniz alanları sizin için tasarlayarak aktif hale getirdik. 

24 saat güvenlikli, telefon sipariş sistemi ve açık otoparklı bir site düzeni sağlayarak güvenlik ve konforu maksimuma çıkarttık.

Ev rahatlığı ve otel konforunu birleştirdiğimiz yaşam alanımız Address Kuşadası'nda, misafirleriniz geldiğinde ağırlayabileceğiniz eşyalı dairelerimiz yer almaktadır.

 
 

Natur Bodrum'un eşsiz güzelliği ile başınızı döndürecek yepyeni bir yaşama "Merhaba!" deyin. Tatilin başkenti Bodrum'da uyanırken hayallerinizdeki taş ev yaşamıyla hayatınıza yeni bir yön vereceksiniz.

MİLASCEPHEFINAL_GRSLLL0004_-_Kopya_-_Kop

SATIŞ EKİBİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN BİZİ ARAYABİLİR VEYA EMAİL GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Kuşadası: +90 538 042 25 62

Email: info@ilktas.com.tr

İkiçeşmelik Mah. Şahan Sitesi Yolu Via Park Residence Sit. 5. Blok No 2/A Kuşadası

© 2019 İLKTAŞ İnşaat

İLETİŞİM FORMU