Projelerimiz 

VILLAS

natur.png
EU_19-WebBadge-2.png

 

Tarifsiz bir zarafet!

Adalara karşı doyulmaz gün batımıyla Kuşadası'nın büyüleyici doğasında Egeli bir proje. Yemyeşil doğası, verimli toprakları, masmavi gökyüzü ve sımsıcak insanlarıyla ilham kaynağımız Ege! Size özel villanızda, teknolojinin tüm imkanlarını kullanırken, birkaç adımda kendinizi çeşitli meyve ve sebzenin yetiştirildiği bahçemizde bulacaksınız. Yine birkaç adım sonra taze yumurta alabileceğiniz, doğal süt içebileceğiniz çiftliğimize ulaşabileceksiniz. Bunların hepsi evinizin kapısından sadece bir kaç adım ötede.

Doğaya ve doğala açılan NaturPort Villa projemizde Kuşadası'nın keyfini yaşamak için bizi ziyaret edin.  

2019-2020 International Property Awards - Londra'da proje konseptiyle "Türkiye'nin En İyi Villa Projesi", "Avrupa'nın En İyi Villa Projesi" ve "Dünyanın En İyi Villa Projesi" seçilen NaturPort ile tanışın.

NaturPort Villa Ödüllü

Projeden Satışta!

address .png

ADDRESS size daha konforlu bir yaşam alanı sunmak için dizayn edilmiştir. Deniz manzaralı bir konumda, şehrin gürültüsünden uzakta ve aynı zamanda şehrin içindesiniz. Doğanın tüm renklerini hissetmeniz ve her gün bu güzelliği yaşamanız için sizlere ferah ve konforlu bir yaşam alanı oluşturduk.

DJI_0822.JPG
 
address .png

Mükemmel konumuyla ADDRESS Kuşadası, 2. etabında da sizlerle buluşmaya devam ediyor. Her sabah kentin canlılığı ve Ege Denizi'nin sakinliği içinde uyanacağınız Address 2. etap projemizdeki yerinizi alın! Gün doğumundan, batımına kadar doğanın ve şehrin keyfini çıkartın! Gece gündüz güvenliği, resepsiyon hizmetleri, bakımlı ortak alan bahçeleri bir yanınızda kapalı havuz, açık havuz, fitness salonu ve hamam diğer yanınızda. Yaz-kış tatilin tadını çıkartabileceğiniz Address 2.Etap'ta planlanan teslim tarihi Mayıs 2021.

mrh_cephe_GRSL0098988789689AN01.jpg

Address projemizde 2 oda 1 salondan ve 3 oda 1 salondan oluşan seçeneklerimiz yer almaktadır. 

Deniz ve dağ manzarasının tadını aynı anda çıkartabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır. 

Resepsiyon servisimiz sayesinde yaşadığınız şehirden veya ülke dışından talep ettiğiniz hizmeti alabilmenizi mümkün hale getirdik.

Açık-kapalı yüzme havuzu ve Türk hamamı, fitness, sauna ve kafe gibi kullanabileceğiniz alanları sizin için tasarlayarak aktif hale getirdik. 

24 saat güvenlikli, telefon sipariş sistemi ve açık otoparklı bir site düzeni sağlayarak güvenlik ve konforu maksimuma çıkarttık.

Ev rahatlığı ve otel konforunu birleştirdiğimiz yaşam alanımız Address Kuşadası'nda, misafirleriniz geldiğinde ağırlayabileceğiniz eşyalı dairelerimiz yer almaktadır.

 
 
Natur Port Blue Verde Logo_Çalışma Yüzey

Natur Bodrum'un eşsiz güzelliği ile başınızı döndürecek yepyeni bir yaşama "Merhaba!" deyin. Tatilin başkenti Bodrum'da uyanırken hayallerinizdeki taş ev yaşamıyla hayatınıza yeni bir yön vereceksiniz.

MİLASCEPHEFINAL_GRSLLL0004_-_Kopya_-_Kop