top of page
Natur Port

Projelerimiz 

VILLAS

natur.png
EU_19-WebBadge-2.png

 

Tarifsiz bir zarafet!

Adalara karşı doyulmaz gün batımıyla Kuşadası'nın büyüleyici doğasında Egeli bir proje. Yemyeşil doğası, verimli toprakları, masmavi gökyüzü ve sımsıcak insanlarıyla ilham kaynağımız Ege! Size özel villanızda, teknolojinin tüm imkanlarını kullanırken, birkaç adımda kendinizi çeşitli meyve ve sebzenin yetiştirildiği bahçemizde bulacaksınız. Yine birkaç adım sonra taze yumurta alabileceğiniz, doğal süt içebileceğiniz çiftliğimize ulaşabileceksiniz. Bunların hepsi evinizin kapısından sadece bir kaç adım ötede.

Doğaya ve doğala açılan NaturPort Villa projemizde Kuşadası'nın keyfini yaşamak için bizi ziyaret edin.  

2019-2020 International Property Awards - Londra'da proje konseptiyle "Türkiye'nin En İyi Villa Projesi", "Avrupa'nın En İyi Villa Projesi" ve "Dünyanın En İyi Villa Projesi" seçilen NaturPort ile tanışın.

NaturPort Villa Ödüllü
Address Kuşadası

ADDRESS RESIDENCE
KUSADASI 1.Etap

Address Residence 1.Etap projemizin satışları ve inşaatı tamamlanmıştır. Kuşadası'nın merkezinde konumlanan toplam 90 adet 1+1, 2+1 ve 3+1 daireden oluşan bir projedir. Ortak alanlarında kapalı havuz, açık havuz, spor salonu, hamam, sauna gibi alanlar bulunmaktadır. 

Mrh_kusadasi_cephe_GRSL02.jpg

ADDRESS RESIDENCE
KUSADASI 2.Etap

Address Residence 2. Etap projemizin satışları ve inşaatı tamamlanmıştır. Kuşadası'nın merkezinde konumlanan toplam 40 adet 2+1 ve 3+1 daireden oluşan bir projedir. Ortak alanlarında açık havuz açık otopark ve yeşil alan bulunmaktadır.

Address 2.Etap  (13).jpg
Address 2.Etap  (24).jpg
Address 2.Etap  (8).jpg
Address Kuşadası 2. Etap
Natu Port Bodrum
Natur Port Blue Verde Logo_Çalışma Yüzey

Natur Bodrum'un eşsiz güzelliği ile başınızı döndürecek yepyeni bir yaşama "Merhaba!" deyin. Tatilin başkenti Bodrum'da uyanırken hayallerinizdeki taş ev yaşamıyla hayatınıza yeni bir yön vereceksiniz.

MİLASCEPHEFINAL_GRSLLL0004_-_Kopya_-_Kop