top of page

NaturPort'a 3 Ödül Birden!

natur.png
Awards.jpg

Gayrimenkul alanının en prestijli ödül törenlerinden "International Property Awards" için Londra'daydık. 123 ülkeden 1900 projenin başvurduğu ödül töreninde en iyiler 82 kişiden oluşan jüri tarafından seçildi. 2019-2020'nin en iyilerinin seçildiği törene NaturPort Villas Kuşadası olarak başvurduk ve heyecanla yerimizi aldık. 

Ekim 2019'da Londra'da ülkeler arasında en iyi projelerin seçildiği "European Property Awards"da 5 yıldız alarak "2019-2020 Türkiye'nin En İyi Villa Projesi" seçildik. Ardından gala gecesinde "Avrupa'nın En İyi Villa Projesi" adaylığımız açıklandı.

Aralık 2019'da Londra'da Savoy Otel'de gerçekleşen ödül töreninde heyecanla yerimizi aldık. Kıtaların en iyilerinin seçildiği törende "Avrupa'nın En İyi Villa Projesi" ödülünü aldık. Ardından gala gecesinde kıtaların en iyilerinin seçildiği ödüller verildi. Ödüllerin açıklanmasını heyecanla izledik. Sıra bizim kategorimize geldi. 6 kıta arasından "Dünya'nın En İyi Villa Projesi" olarak seçildik. 

Projemiz hem konsept olarak hem de tasarım olarak çok beğenildi ve bu birincilik ödülünü aldık. 123 ülkenin içinde kategorimizin en başarılı projesi ödülünü alarak ülkemizin bayrağını gururla dalgalandırdık. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. 

bottom of page